HiKoki WH18DE-W4Z akkus ütvecsavarozó (akku és töltő nélkül)
18 V, 175 Nm, 1/4" befogás
Egységár (darab):
Cikkszám:
WH18DE-W4Z
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus ütvecsavarozók
Leírás
  • Nagy nyomaték a metrikus csavarokhoz, egészen M16 méretig.
  • Kivételesen kompakt és könnyű, különösen előnyös a szűk helyen végzett munkához.
  • Érzékeny kapcsoló a kisméretű, finom csavarokhoz.
  • Beépített LED lámpa a munkaterület jó megvilágítása érdekében.
  • Szénkefementes motor: erős, kevesebb mozgó alkatrész, hosszú élettartam.
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Üresjárati fordulatszám: 0 - 3100 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3400 ütés/perc
Max. meghúzási nyomaték: 175 Nm
Gépcsavar: 4 - 8 mm
Általános csavar: M5 - M16
Nagy nyomatékú csavar: M5 - M12
LED lámpa: van
Befogás: 6,35 mm hatlap
Teljes hossz: 120 mm